הבלוג של מזי

תפסיקו עם הטיזינג בפייסבוק ותקחו חדר

פוסט מאת מנהל

כמה ימים לפני מרתון טבריה ואנחנו מנצלים את הסופשבוע שלפני המירוץ בו הגבוה ינצח רק את עצמו, לטובת מנוחה התרעננות ורומנטיקה. התאשפזנו מרצון בסנטריום לתיקון נזקי העידן המודרני ולעידוד הקשר הלא וירטואלי.

תוך כמה דקות הבנתי שהאנרגיה שהגעתי איתה למלון הספא היא בעוצמה גבוהה מדי, אנשים בחלוקים לבנים מסתובבים במבט מזוגג ופנים מבריקות מטיפולים שונים מביטים בי כאילו הפרחתי עשן סיגריה בשטח ציבורי.

"אני לא לבוש!!" צועק אדון מעבר לדלת שניסינו לפתוח באמצעות הכרטיסים שניתנו לנו בקבלה.

"עלינו על התקלה"- מכריז הצוות לבוש חליפות ועניבות ללא כל התנצלות על העובדה שכמעט קיבלנו קצת יותר ממה ששילמנו עליו.

הוחלט על טקס תה אותנטי ליד האח החצי מלאכותי, מוותרת על הבחירה של הגבוה בתה קינמון דבש ונענע(?) לטובת החליטה המקומית המתבקשת "ליד האח". מוסיקת טבע ברקע מטרידה אותנו עם קולות ג'ונגל, קריאות ברווזים וציוצים של ציפורי טרף. הבטתי בגבוה ושאלתי אם לדעתו נפתחה כבר עונת צייד הברווזים, כי אם כן, אני מציעה לפנות את המקום מחשש לפגיעה של כדור תועה, כלב ציד, או עצבים של עירוני טרום טיפול ספא מפנק.

מביטה באיש חביב המנסה לשתות את התה שלו דרך מקל קינמון ועולה בי החשד שעמדת התה המרשימה שכללה מגוון של חליטות שונות היא בעצם אמצעי להעברת תרופות ל"מאושפזים" שזקוקים להרגעה לפני הטיפולים. חלקם כנראה צריכים מינון יותר נמוך.

יורדים לחדרי הטיפול כדי להתייעץ עם המומחים לגבי הטיפול המתאים בהפרעות דור ה- Y מהם אנחנו סובלים שלא בהתאמה לגילנו הביולוגי. איזור הטיפולים חשוך, נרות דולקים ומקלות קטורת מפיצים ריח חרוך. מה עושים שם בחדרים הקטנים? טיפולים בחשמל? נצמדת לגבוה שלא ימליצו לו על טיפול שיגמול אותו מהעיסוק האובססיבי בכביסה.

עלון המפרט את האפשרויות במלון מציע חמאם תורכי מסורתי הכולל הלקאות עצמיות ללא עלות נוספת. בסאונה הרטובה או היבשה יתאדה החשק לעשות לייק לכל דבר שזז. הג'קוזי המבעבע באגרסיביות שולק את הטובלים בו כמו לובסטרים חיים במים רותחים עם קצף בעל ארומת כלור מודגשת וישאיר אותם דוממים סטריליים ומרוקנים מרעלנים מקוונים מבחוץ ומבפנים.

לובשי חלוקים לבנים ונעלי מגבת תואמים, מסתובבים בינינו רגועים להפליא. האם גם אני אהפוך להיות כזו מבריקה מקורזלת וחסרת חוש אופנה אחרי הטיפולים? איך אדע עם מי להתיידד אם כולם נראים דומים באופן לא אטרקטיבי בכפכפים הלבנים כשבהונותיהם מבצבצים. המודעות שלי לעצמי נועלת מגפי עקב מרעישים ובגדי קדם ספא גורמת לי להרגיש קצת לא בנוח.

חששתי שאצטרך להיות מאוד יצירתית ולמצוא נושאי שיחה רומנטיים עם הגבוה, כאלה שלא בהכרח כוללים את "רצים עם רמי". הלו… אנחנו 24/7 יחד כבר כמה שנים, בשביל לחזק יותר את הרומנטיקה והזוגיות שלנו אנחנו חייבים חופשה. אחד מהשנייה.

חגיגת סילבסטר גריאטרית באולם הכנסים מבריחה את הזוגות הצעירים יותר מהפסדובלה לאח הקטן שעושה חשק להתכרבל יחד מול חומו הנעים.

פרשנו למיטה המאותגרת רומנטית בעלת שני המזרנים וקראנו ספרים בפורמט המסורתי, בשל היעדר wifi בחדרים. מתמסרת לסיפור האהבה של "אשתו של הנוסע בזמן" ותוהה אם הסופרת כתבה את הסיפור המופלא בעקבות קשר עם מישהו שסבל מפוסט טראומה. הקריאה תחת שמיכות היחיד האיצה את הצלילה לשינה עמוקה ובריאה ללא ספק.

חווית הראפטינג בג'קוזי, הארוחות הבריאות, התה והתפוחים, הטיפולים שלא הצליחו לגמול אותנו מההתמכרויות הבלתי מזיקות שלנו והסיפור "אשתו של…" שמסתיים בניגוב דמעות התרגשות נוכח אהבה כמעט מושלמת של אשה לגבר לא יציב בזמן, הכניס אותי למצב רוח מאוד רומנטי.

רק חבל שצריך לעשות צ'ק אאוט ולצאת לנסיעה הארוכה אל הילדים לפני הפקקים.

על הכותב

מנהל

Leave a Comment