הבלוג של מזי

מאחורי כל סופרמן עומד גיבור*

פוסט מאת מנהל

אנשים אומרים לפעמים שכדי לקבל פרופורציות, כדאי לסייר בבתי חולים כדי לראות מהו סבל. אני שואבת השראה ומקבלת פרופורציות בהמתנה על קו הסיום של מרתון. בשעתיים שלוש הראשונות מרחפים להם ספורטאים כמו איילות מעל לקו ובודקים בכמה שיפרו את הזמן. לאחר ארבע שעות ריצה מגיעים לקו הסיום גיבורים עלומים עם סיפורי נחישות וגבורה. מבוגרים מאפירים, נשים זעירות ומקומטות, אנשים לא שלמים בגוף, סופרמנים של כח רצון. לפעמים שומעת סיפורים על אשה שאיבדה מישהו יקר ומוצאת נחמה לעצמה בריצות הארוכות, סיפורים על נחושים שהשילו משקל רב וכעת מסוגלים לנצח את הקירות הבלתי עבירים שבריצה. כל אלה הם לא פחות מגיבורים בעיני.

לראות את החבר'ה מקבוצת הריצה של אתגרים חוצים קו סיום הופך אותי לג'לי רוטט ודומע. זה ממש לא עצוב ואני לא יכולה שלא לבכות משמחה והתרגשות נוכח ההישג של הסופרמנים שהם.

אנחנו מתפעלים וחוגגים במחיאות כפיים וקריאות כל הכבוד את ההישג של הסופרמנים. משבחים אותם על נחישות והתמדה על התמודדות עם לא מעט קושי וכאב ועם אכזבות קשות בדרך אל קו הסיום המיוחל כשהם נתמכים פיזית ונפשית על ידי מתנדבים, קשורים ברצועה לשותף לריצה או רצים בשארית כוחותיהם אל הרגע בהם הם קורסים לתוך ענן האושר שלהם.

הם גיבורי על וזה ברור.

היום אני רוצה למחוא כפיים ולומר כל הכבוד למאמנים ולמלווים את הסופרמנים אל הרגעים המרגשים של החיים.

יש הרבה דברים שאנחנו לא עושים כי זה לא קל לעשות אותם לבד. יש תהליכים שלא היינו מצליחים לסיים לולא היה שם אדם שהאמין בנו, ששכנע אותנו שאנחנו יכולים להצליח למרות הספק העצמי והמחשבות הנפוצות של אני לא מספיק טוב/יפה/חכם. יש רגעים בהם המאמן שלצדך מאמין בך יותר ממה שאתה מאמין בעצמך. לפעמים כל מה שצריך זה שמישהו יגיד לך "בטח שאתה יכול!".

זה כמובן עובד יותר טוב, אם האדם הזה נשאר לצדך וממשיך להגיד לך "אתה יכול" באופן קבוע כשאתה לא מצליח להוכיח לו את ההיפך.

זה מה שגיא בן דור והמתנדבים המסורים עשו עם קבוצת הריצה המדהימה באתגרים.

Superman-Returns-superman-20160075-1024-768

הקבוצה מתחילה לרוץ עם רמי

מתגבשת קבוצת רצים המתמודדים עם פוסט טראומה, פגיעה בלתי נראית אך משתקת לא פחות בצורה שמקשה על ריצה אפילו יותר מנכות פיזית.

הקבוצה תתחיל להתאמן ב- 30 לחודש יולי והקושי הגדול ביותר שלהם יהיה להגיע לאימונים בכל שבוע. הצוות המדהים שגיבשנו יהיה שם, מוכן לקבל אותם ולהאמין בהם שהם יכולים.

כל זה לא היה קורה ללא נט"ל, הבית המאמץ של "רצים עם רמי" שהתמסרו לרעיון וקיבלו אותנו בחיבוק חם ועזרו לנו להקים את הקבוצה. את הרצים עם רמי, נט"ל יעטפו באנשי מקצוע מתאימים ומנוסים שיתמכו בתהליך וישמשו בית חם גם למתאמנים הזקוקים לו.

המאמן של הקבוצה הוא עופר בן דור (אבא של גיא) ה-מאמן שיודע להאמין באנשים כך שהם יאמינו בעצמם שהם יכולים לעשות את הבלתי יאומן.

את רמי אתם מכירים והוא יהיה שם להראות להם שהכל אפשרי, גם עבורם.

*מטעמי נוחות קריאה בלבד, לא הוספתי בכל משפט: גיבורות מדהימות, סופרוומניות מופלאות, מאמנות מסורות ומתנדבות ומלוות מחבקות ותומכות.

על הכותב

מנהל

Leave a Comment